AVEMENU - DIGITÁLNE MENUBOARDY

Moderne a nápadne zobrazujúca sa digitálna menu ponuka (menuboard) na LED TV. Jedálny lístok reštaurácie, denné menu alebo sezónna ponuka, ktorá zákaznikovi ihneď padne do oka.

Klasické ručne písané menu, staticky pridávaný obsah alebo fixná grafika sú pracné, menej flexibilné a pôsobia menej sviežo a moderne. Digitálny menuboard umožnuje dopredu načasovať požadovanú ponuku a taktiež ju jednoducho meniť v reálnom čase pár kliknutiami. Toto umožnuje lepšie cielenú a flexibilnejšiu ponuku, ktorá sa vyníma a prináša zvýšenie predaja produktov a služieb.          

AVEMENU - DIGITÁLNE MENUBOARDY
Rám na mieru

Rám na mieru

Zobrazovacie jednotky je možné osadiť do ľubovolného rámu podľa požiadavky zákazníka, tak aby dizajnovo a esteticky ladil s prostredím prevádzky, či už ide o moderné, historicky pompézne alebo neutrálne priestory.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha

Obsah zobrazený na menuboarde je možné jednoducho spravovať cez naše webové administrátorske rozhranie.

Zobrazovacie jednotky

Zobrazovacie jednotky

V rámci vášho riešenia vám dodáme zobrazovacie jednotky vo forme LED TV alebo interaktívneho dotykového displeja. Taktiež je vo veľa prípadoch možné využiť už vaše existujúce TV.

Interaktívny dotykový displej

Interaktívny dotykový displej

Interaktívna funkcionalita, v ktorej je možné priame prehliadanie obsahu návštevníkom pomocou navigácie v menu dotykového displeja. 

Referencie riešenia - Avemenu

PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde ponúka noblesnú atmosféru i exkluzívne služby v 48 izbách a apartmánoch. Očarí vás vstup na recepciu i do gastronomickej svätyne REŠTAURÁCIA PÁLFFY. Pohodlie a ticho je zaručené v každej z izieb, v ktorých je dovedna 120 lôžok.
Ubytovanie v penzióne BERG prešlo rozsiahlou rekonštrukciou a momentálne si hostia môžu užívať príjemný komfort v dvoch typoch izieb - Business a Deluxe v celkovej kapacite 60 lôžok. Pýchou penziónu je Apartmán Deluxe, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi alebo aj ako svadobný apartmán.
Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.
SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého dominantou je pretekárska dráha disponujúca homologáciou Medzinárodnej automobilovej federácie (FIA) II. stupňa, ako aj Medzinárodnej motocyklovej federácie (FIM).