Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

AVEMENU - DIGITÁLNE MENUBOARDY

Moderne a nápadne zobrazujúca sa digitálna menu ponuka (menuboard) na LED TV. Jedálny lístok reštaurácie, denné menu alebo sezónna ponuka, ktorá zákazníkovi ihneď padne do oka.

Klasické ručne písané menu, staticky pridávaný obsah alebo fixná grafika sú pracné, menej flexibilné a pôsobia menej sviežo a moderne. Digitálny menuboard umožňuje dopredu načasovať požadovanú ponuku a taktiež ju jednoducho meniť v reálnom čase pár kliknutiami. Toto umožňuje lepšie cielenú a flexibilnejšiu ponuku, ktorá sa vyníma a prináša zvýšenie predaja produktov a služieb.          

Rám na mieru

Rám na mieru

Zobrazovacie jednotky je možné osadiť do ľubovoľného rámu podľa požiadavky zákazníka, tak aby dizajnovo a esteticky ladil s prostredím prevádzky, či už ide o moderné, historicky pompézne alebo neutrálne priestory.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha

Obsah zobrazený na menuboarde je možné jednoducho spravovať cez naše webové administrátorské rozhranie.

Zobrazovacie jednotky

Zobrazovacie jednotky

V rámci vášho riešenia vám dodáme zobrazovacie jednotky vo forme LED TV alebo interaktívneho dotykového displeja. Taktiež je vo veľa prípadoch možné využiť už vaše existujúce TV.

Interaktívny dotykový displej

Interaktívny dotykový displej

Interaktívna funkcionalita, v ktorej je možné priame prehliadanie obsahu návštevníkom pomocou navigácie v menu dotykového displeja. 

Menučka.sk

Menučka.sk

Naše riešenie môžete jednoducho prepojiť s portálom Menucka.sk a denné menu, jedálny lístok aj pre menuboard nahadzujete už iba na jednom mieste.

Referencie riešenia - Avemenu