Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

INTERAKTÍVNA TELEVÍZIA,
KTORÁ ZARÁBA

Televízia na izbe prestáva byť pasívna a generuje zisk. Ucelené riešenie hotelovej interaktívnej televízie cez klasické LCD a LED TV. Jednoducho a účinne zvýšte pomocou prezentácie hotelových služieb cez TV obrazovku predaj produktov a služieb.

Možnosť individuálnych úprav alebo vytvorenie ľubovolných funkcionalít podľa požiadaviek zákazníka. Uvítanie ubytovaného hosťa v 5. páde, obojsmerná komunikácia medzi hosťom a hotelom, tvorenie objednávok hotelových produktov/služieb, kongresová navigácia, dotazníky, správy ubytovanému na obrazovku, hlásenie porúch, objednanie taxi, evidencia upratovania, napojenie na Zomato, Youtube a veľa iného… všetko jednoducho spravovateľné zamestnancami v prehľadnom grafickom webovom rozhaní.

Hotelová televízia
Grafika na mieru

Grafika na mieru

Vzhľad menu, ikony, text a obrázky nedostávate rovnaké ako iné hotely. Váš hotel je originál a preto aj Váš televízny systém je originál.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Naša filozofia je otvorené a dlhodobé partnerstvo so zákazníkom. Preto je pre nás kvalitný servis dôležitou súčasťou dodávky systému.

Marketingový nástroj

Marketingový nástroj

Nie len informácie ktoré odovzdávate hosťom sú zaujímavé, ale aj tie ktoré hosť zanechá pri svojej návšteve. Viete ktorá položka v TV menu ho najviac zaujala? Avemeo to vie.

Referencie riešenia - Hotelová televízia

Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m. n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.
PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde ponúka noblesnú atmosféru i exkluzívne služby v 48 izbách a apartmánoch. Očarí vás vstup na recepciu i do gastronomickej svätyne REŠTAURÁCIA PÁLFFY. Pohodlie a ticho je zaručené v každej z izieb, v ktorých je dovedna 120 lôžok.
Ubytovanie v penzióne BERG prešlo rozsiahlou rekonštrukciou a momentálne si hostia môžu užívať príjemný komfort v dvoch typoch izieb - Business a Deluxe v celkovej kapacite 60 lôžok. Pýchou penziónu je Apartmán Deluxe, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi alebo aj ako svadobný apartmán.
Horský Wellness hotel Vista **** ponúka komfortné ubytovanie uprostred krásnej prírody pohoria Kralického Sněžníku. Hotel je súčasťou Relax & Sport Rezortu Dolní Morava, ktorý je ideálnym miestom pre Vašu aktívnu dovolenku.
Štýlový hotel priamo v areáli okruhu SLOVAKIA RING a CENTRA BEZPEČNEJ JAZDY ponúka ubytovanie v 46 komfortne zariadených a klimatizovaných izbách. Pre hostí je k dispozícii aj wellness a hotelová reštaurácia.