Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

INTERAKTÍVNA TELEVÍZIA,
KTORÁ ZARÁBA

Televízia na izbe prestáva byť pasívna a generuje zisk. Ucelené riešenie hotelovej interaktívnej televízie cez klasické LCD a LED TV. Jednoducho a účinne zvýšte pomocou prezentácie hotelových služieb cez TV obrazovku predaj produktov a služieb.

Možnosť individuálnych úprav alebo vytvorenie ľubovoľných funkcionalít podľa požiadaviek zákazníka. Uvítanie ubytovaného hosťa menom, obojsmerná komunikácia medzi hosťom a hotelom, tvorenie objednávok hotelových produktov/služieb, kongresová navigácia, dotazníky, správy ubytovanému na obrazovku, hlásenie porúch, objednanie taxi, evidencia upratovania, napojenie na Zomato, Youtube a veľa iného… všetko jednoducho spravovateľné zamestnancami v prehľadnom grafickom webovom rozhraní.

Grafika na mieru

Grafika na mieru

Vzhľad menu, ikony, text a obrázky nedostávate rovnaké ako iné hotely. Váš hotel je originál a preto aj Váš televízny systém je originál.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Naša filozofia je otvorené a dlhodobé partnerstvo so zákazníkom. Preto je pre nás kvalitný servis dôležitou súčasťou dodávky systému.

Marketingový nástroj

Marketingový nástroj

Nie len informácie ktoré odovzdávate hosťom sú zaujímavé, ale aj tie ktoré hosť zanechá pri svojej návšteve. Viete ktorá položka v TV menu ho najviac zaujala? Avemeo to vie.

Referencie riešenia - Hotelová televízia