HOTELOVÁ TELEVÍZIA,
KTORÁ ZARÁBA

Televízia na izbe prestáva byť pasívna a generuje zisk. Ucelené riešenie hotelovej interaktívnej televízie cez klasické LCD a LED TV. Jednoducho a účinne zvýšte pomocou prezentácie hotelových služieb cez TV obrazovku predaj produktov a služieb.

Možnosť individuálnych úprav alebo vytvorenie ľubovolných funkcionalít podľa požiadaviek zákazníka. Uvítanie ubytovaného hosťa v 5. páde, obojsmerná komunikácia medzi hosťom a hotelom, tvorenie objednávok hotelových produktov/služieb, kongresová navigácia, dotazníky, správy ubytovanému na obrazovku, hlásenie porúch, objednanie taxi, evidencia upratovania, napojenie na Zomato, Youtube a veľa iného… všetko jednoducho spravovateľné zamestnancami v prehľadnom grafickom webovom rozhaní.

Hotelová televízia
Grafika na mieru

Grafika na mieru

Vzhľad menu, ikony, text a obrázky nedostávate rovnaké ako iné hotely. Váš hotel je originál a preto aj Váš televízny systém je originál.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Naša filozofia je otvorené a dlhodobé partnerstvo so zákazníkom. Preto je pre nás kvalitný servis dôležitou súčasťou dodávky systému.

Marketingový nástroj

Marketingový nástroj

Nie len informácie ktoré odovzdávate hosťom sú zaujímavé, ale aj tie ktoré hosť zanechá pri svojej návšteve. Viete ktorá položka v TV menu ho najviac zaujala? Avemeo to vie.

Referencie riešenia - Hotelová televízia

Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m. n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“. V hoteli bol realizovaný update pôvodného TV systému. V televízii na izbách je hosťom dostupný servis v podobe náhľadu kamier z lyžiarskeho strediska, stav lanoviek a vlekov, počasie z meteostaníc TMR.
PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde ponúka noblesnú atmosféru i exkluzívne služby v 48 izbách a apartmánoch. Očarí vás vstup na recepciu i do gastronomickej svätyne REŠTAURÁCIA PÁLFFY. Pohodlie a ticho je zaručené v každej z izieb, v ktorých je dovedna 120 lôžok. V hoteli bol počas výstavby pripravený návrh, projekt a realizácia TV systému. V televízii na izbách je hosťom dostupný servis v podobe náhľadu účtu, aktuálne menu reštaurácií, počasie s predpoveďou. TV displej sa okrem izieb nachádza aj vo výťahu, recepcii a tiež drevený „menuboard“ v exteriéri informuje o kultúrnych podujatiach.
Ubytovanie v penzióne BERG prešlo rozsiahlou rekonštrukciou a momentálne si hostia môžu užívať príjemný komfort v dvoch typoch izieb - Business a Deluxe v celkovej kapacite 60 lôžok. Pýchou penziónu je Apartmán Deluxe, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi alebo aj ako svadobný apartmán. V penzióne bol realizovaný update pôvodného DVB-T systému na IPTV. Grafické menu na mieru, integrácia menuboardov s web stránkou, odlišujú Penzión Berg od konkurencie a tiež uľahčuje prácu obsluhe.
Horský Wellness hotel Vista **** ponúka komfortné ubytovanie uprostred krásnej prírody pohoria Kralického Sněžníku. Hotel je súčasťou Relax & Sport Rezortu Dolní Morava, ktorý je ideálnym miestom pre Vašu aktívnu dovolenku. Hotel ponúka skvelé zázemie pre dovolenku s deťmi a bohaté animačné programy. V hotelovom wellness nájdete kľudné miesto pre relaxáciu po dni strávenom na čistom horskom vzduchu a svoje chuťové poháriky budete rozmaznávať vo vychýrenej reštaurácii Podbělka, ktorej udáva tvár šéfkuchár Petr Svoreň.
Štýlový hotel priamo v areáli okruhu SLOVAKIA RING a CENTRA BEZPEČNEJ JAZDY ponúka ubytovanie v 46 komfortne zariadených a klimatizovaných izbách. Pre hostí je k dispozícii aj wellness a hotelová reštaurácia. Súčasťou hotela sú konferenčné priestory, ktoré sú ideálne na organizovanie firemných eventov a konferencií. Hotel má výhodnú polohu pre návštevníkov, ktorí majú radi spojenie motoristického športu s oddychom.