Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

INFOKIOSK

Kioskové riešenie s dotykovým displejom. V prevedení samostatného veľkoplošného dotykového displeja alebo s možnosťou integrácie dodatočných periférií. Dizajnové "slim" prevedenie pripojené/nepripojené do siete internet a informačného systému pre menežment a správu obsahu a vstupov návštevníka. 

Možné využiť ako marketingový alebo predajný nástroj, pri ktorom odpadá nutnosť obsluhy zákazníka zamestnancom.  

Dôraz na dizajn

Dôraz na dizajn

Dosť bolo zariadení, ktoré nápadne pripomínajú "bankomat". Riešenie ktoré je do posledného detailu (od veľkosti displeja až po rozmer podstavy a hrúbku zadnej steny) možné prispôsobiť priestorom ich umiestnenia.  

Inovatívne riešenie

Inovatívne riešenie

Vďaka modulárnosti nášho softvéru a linky na výrobu stojanov a rámov, posúvame funkcionality a dizajn kiosku na novú úroveň.   

Jedinečná prezentácia

Jedinečná prezentácia

Popri osobnom používaní na praktické účely, je riešenie kiosku výborným marketingovým nástrojom s interaktívnou prezentáciou, ktorá dopomáha produkty a služby dostať do návštevníkovho povedomia a/alebo mu umožniť ich priamo na zariadení zakúpiť. 

Samobslužný kiosk

Samobslužný kiosk

Ubytovanie hosťa s alebo bez rezervácie. Platba za izbu kartou. Skener dokladu ID alebo pasu. Informácie o hotelových službách. Vydávanie kariet pre vstup do izieb. Uľahčenie príjmu ubytovaných pri hromadných príchodoch alebo príchodoch v noci (non-stop recepcia). Informačný panel slúži tiež ako prezentácia pre reklamné účely.