INFOKIOSK

Kioskové riešenie s dotykovým diplejom. V prevedení samostatného veľkoplošného dotykového displeja alebo s možnosťou integrácie dodatočných periférií. Dizajnové "slim" prevedenie pripojené/nepripojené do siete internet a informačného systému pre menežment a správu obsahu a vstupov návštevníka. 

Možné využiť ako marketingový alebo predajný nástroj, pri ktorom odpadá nutnosť obsluhy zákaznika zamestnancom.  

INFOKIOSK
Dôraz na dizajn

Dôraz na dizajn

Dosť bolo zariadení, ktoré nápadne pripomínaju "bankomat". Riešenie ktoré je do posledného detailu (od veľkosti displeja až po rozmer podstavy a hrúbku zadnej steny) možné prispôsobiť priestorom ich umiestnenia.  

Inovatívne riešenie

Inovatívne riešenie

Vďaka modulárnosti nášho softvéru a linky na výrobu stojanov a rámov, posúvame funkcionality a dizajn kiosku na novú úroveň.   

Jedinečná prezentácia

Jedinečná prezentácia

Popri osobnom používaní na praktické účely, je riešenie kiosku výborným marketingovým nástrojom s interaktívnou prezentáciou, ktorá dopomáha produkty a služby dostať do návštevníkovho povedomia a/alebo mu umožniť ich priamo na zariadení zakúpiť. 

Samobslužný kiosk

Samobslužný kiosk

Ubytovanie hosťa s alebo bez rezervácie. Platba za izbu kartou. Skener dokladu ID alebo pasu. Informácie o hotelových službách. Vydávanie kariet pre vstup do izieb. Uľahčenie príjmu ubytovaných pri hromadných príchodoch alebo príchodoch v noci (non-stop recepcia). Informačný panel slúži tiež ako prezentácia pre reklamné účely.

Referencie - Infokiosk

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. Thermalpark vďačí svojej existencii šťastnej náhode: začiatkom 80-tych rokov kedy na terajšom území kúpaliska namiesto olejového vrtu navŕtali v hĺbke 1.600 metrov mineralizovanú vodu s teplotou 57° stupňov sa začala nová kapitola v živote Žitného Ostrova.
Bratislavský hrad je súbor stavieb v historickom areáli, ktorý zaberá vrchol návršia na juhozápadnom ostrohu malokarpatského chrbta na ľavom brehu Dunaja v Bratislave. Hradu dominuje monumentálna stavba bývalého kráľovského paláca tvoriaca neodmysliteľnú panorámu hlavného mesta Slovenska. Svojím zástojom v dejinách Veľkej Moravy, Uhorska, Česko-Slovenska a moderného Slovenska predstavuje Bratislavský hrad významný pamätník spoločensko-historického vývoja v tejto oblasti.