LED PANELY

Špeciálny prezentačný priestor, digitálny billboard, reklama na fasáde budovy alebo miesto v obchodnom centre, tam všade si svoje miesto nájdu LED panely.

Neobmedzené rozmery, neštandardné tvarovanie, umiestnenie na stenu, alebo podlahu, toto všetko spĺňajú projekcie zložené z LED panelov.

Ano vieme
Neobmedzený rozmer

Neobmedzený rozmer

LED panely skladáme do ľubovoľných rozmerov a tvarov. Rozhranie ovládania zobrazovaného obsahu je do tohto rozmeru a tvaru následne špeciálne upravené.

Interiérové aj exteriérové použitie

Interiérové aj exteriérové použitie

Naše LED panely umiestňujeme na budovy ale aj do interiérov showroom, predajní, nákupných centier a pod.

Centrálne riadenie

Centrálne riadenie

Obsah a načasovanie zobrazovaného obsahu je riadené zo servera, prístupného na ľubovoľnom počítači z akéhokoľvek miesta na svete.

Referencie - LED panely

Moderná nákupná galéria s viac ako 130 obchodmi a značkami v dosahu MHD, vlaku a s vlastným parkovacím domom.
Od roku 1991 špecializujúca sa na predaj satelitnej techniky, anténny techniky, dovoz zariadení na príjem, konverziu a distribúciu signálov prenášajúcich obraz a zvuk. Centrála lokalizovaná v Bratislave, k tomu 5 pobočiek v rámci Slovenska fungujúcich pod vlajkou SORTEC EUROPE. Kmeňový tím tvorí 20 pracovníkov v sídle spoločnosti, kde je k dispozícii kvalitné skladové, výrobné, testovacie, predajné a servisné zázemie. Od roku 2013 pôsobí celosvetovo v rámci exportných aktivít. Zákazníci firmu poznajú pre maloobchod, veľkoobchod, montážne služby, servisné stredisko, špecialistu na projektovanie rozvodov pre príjem a distribúciu TV / SAT po metalike aj optike, dodávateľa do reťazcov, dodávateľa do sektora operátorov a vysielania a systémového integrátora.