Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

DIGITAL SIGNAGE - POKROČILÁ PREZENTÁCIA

Zlepšenie zákazníckej skúsenosti a ich spätnej väzby, ktorého výsledkom je zvýšenie obratu z návštevy zákazníka pomocou Digital signage - najmodernejšieho spôsobu ako doručiť informácie, ponuku alebo reklamu na najviac navštevovaných miestach objektu s načasovaním automatických zmien obsahu podľa dennej doby a dňa v týždni.

Pomocou načasovanej propagácie cieľoveho obsahu alebo informácií na klúčových a najviac viditeľných miestach objektu je Digital signage výborným a overeným nástrojom na upútanie pozornosti zákazníka. Flexibilné a na mieru robené riešenie, ktoré sa veľmi jednoducho spravuje pomocou webového rozhrania.

DIGITAL SIGNAGE - POKROČILÁ PREZENTÁCIA
Interaktívna reklama

Interaktívna reklama

Zvyšujú hodnotu a efektívnosť komunikácie so zákazníkmi, návštevníkmi, zamestnancami.

Dotyková funkcionalita

Dotyková funkcionalita

Dotykové skrolovacie produktové menu.

Centrálna správa obsahu

Centrálna správa obsahu

Prehladná a jednoduchá administrácia.

Funkcie na mieru

Funkcie na mieru

Widgety, počasie, vstavaná Instagram prezentácia a veľa iného.

Referencie riešenia - Digital signage

PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde ponúka noblesnú atmosféru i exkluzívne služby v 48 izbách a apartmánoch. Očarí vás vstup na recepciu i do gastronomickej svätyne REŠTAURÁCIA PÁLFFY. Pohodlie a ticho je zaručené v každej z izieb, v ktorých je dovedna 120 lôžok.
Slovenské olympijské a športové múzeum získalo vlastnú stálu expozíciu – SIEŇ PROFESORA VLADIMÍRA ČERNUŠÁKA. Verejnosť v nej môže objaviť poklady slovenského športu, doteraz prezentované len čiastkovo. Po prvý raz v histórii slovenského múzejníctva je sprístupnená stála expozícia zameraná na históriu olympijského hnutia a športu!
Ubytovanie v penzióne BERG prešlo rozsiahlou rekonštrukciou a momentálne si hostia môžu užívať príjemný komfort v dvoch typoch izieb - Business a Deluxe v celkovej kapacite 60 lôžok. Pýchou penziónu je Apartmán Deluxe, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi alebo aj ako svadobný apartmán.
TATRY VNÚTRI, zážitková prehliadka v srdci Európy, v centre Vysokých Tatier. V centre Starého Smokovca nájdete jedinečnú prehliadku Vysokých Tatier pod jednou strechou za každého počasia. Zažite prírodné krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tatier originálnym spôsobom.
Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.
Slovenské národné múzeum je vrcholná štátna zbierkotvorná, vedeckovýskumná a kultúrno-vzdelávacia inštitúcia v oblasti múzejnej činnosti v Slovenskej republike.
83. majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa konalo v máji 2019. Usporiadateľom bolo Slovensko, hralo sa v hlavnom meste Bratislave a v druhom najväčšom meste v Košiciach.
Toto múzeum je súčasťou SNM - Múzea Slovenských národných rád v Myjave. V šiestich miestnostiach sa múzejnej dokumentuje jeho životná dráha, súkromie a záľuby, no najmä jeho vojenská, diplomatická a politická činnosť.