DIGITAL SIGNAGE - POKROČILÁ PREZENTÁCIA

Zlepšenie zákazníckej skúsenosti a ich spätnej väzby, ktorého výsledkom je zvýšenie obratu z návštevy zákazníka pomocou Digital signage - najmodernejšieho spôsobu ako doručiť informácie, ponuku alebo reklamu na najviac navštevovaných miestach objektu s načasovaním automatických zmien obsahu podľa dennej doby a dňa v týždni.

Pomocou načasovanej propagácie cieľoveho obsahu alebo informácií na klúčových a najviac viditeľných miestach objektu je Digital signage výborným a overeným nástrojom na upútanie pozornosti zákazníka. Flexibilné a na mieru robené riešenie, ktoré sa veľmi jednoducho spravuje pomocou webového rozhrania.

DIGITAL SIGNAGE - POKROČILÁ PREZENTÁCIA
Interaktívna reklama

Interaktívna reklama

Zvyšujú hodnotu a efektívnosť komunikácie so zákazníkmi, návštevníkmi, zamestnancami.

Dotyková funkcionalita

Dotyková funkcionalita

Dotykové skrolovacie produktové menu.

Centrálna správa obsahu

Centrálna správa obsahu

Prehladná a jednoduchá administrácia.

Funkcie na mieru

Funkcie na mieru

Widgety, počasie, vstavaná Instagram prezentácia a veľa iného.

Referencie riešenia - Digital signage

PALACE ART HOTEL PEZINOK v boutique štandarde ponúka noblesnú atmosféru i exkluzívne služby v 48 izbách a apartmánoch. Očarí vás vstup na recepciu i do gastronomickej svätyne REŠTAURÁCIA PÁLFFY. Pohodlie a ticho je zaručené v každej z izieb, v ktorých je dovedna 120 lôžok. V hoteli bol počas výstavby pripravený návrh, projekt a realizácia TV systému. V televízii na izbách je hosťom dostupný servis v podobe náhľadu účtu, aktuálne menu reštaurácií, počasie s predpoveďou. TV displej sa okrem izieb nachádza aj vo výťahu, recepcii a tiež drevený „menuboard“ v exteriéri informuje o kultúrnych podujatiach.
Ubytovanie v penzióne BERG prešlo rozsiahlou rekonštrukciou a momentálne si hostia môžu užívať príjemný komfort v dvoch typoch izieb - Business a Deluxe v celkovej kapacite 60 lôžok. Pýchou penziónu je Apartmán Deluxe, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi alebo aj ako svadobný apartmán. V penzióne bol realizovaný update pôvodného DVB-T systému na IPTV. Grafické menu na mieru, integrácia menuboardov s web stránkou, odlišujú Penzión Berg od konkurencie a tiež uľahčuje prácu obsluhe.
TATRY VNÚTRI, zážitková prehliadka v srdci Európy, v centre Vysokých Tatier. V centre Starého Smokovca nájdete jedinečnú prehliadku Vysokých Tatier pod jednou strechou za každého počasia. Zažite prírodné krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tatier originálnym spôsobom. Objavte prírodné živly a výhľady aké ste ešte nevideli! 6 veľkoformátových videoprojekcií 4 dotykové displeje plné informácií Virtuálna realita Vnemové (dotykové a čuchové) exponáty Lezecká stena
Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. Thermalpark vďačí svojej existencii šťastnej náhode: začiatkom 80-tych rokov kedy na terajšom území kúpaliska namiesto olejového vrtu navŕtali v hĺbke 1.600 metrov mineralizovanú vodu s teplotou 57° stupňov sa začala nová kapitola v živote Žitného Ostrova.
Bratislavský hrad je súbor stavieb v historickom areáli, ktorý zaberá vrchol návršia na juhozápadnom ostrohu malokarpatského chrbta na ľavom brehu Dunaja v Bratislave. Hradu dominuje monumentálna stavba bývalého kráľovského paláca tvoriaca neodmysliteľnú panorámu hlavného mesta Slovenska. Svojím zástojom v dejinách Veľkej Moravy, Uhorska, Česko-Slovenska a moderného Slovenska predstavuje Bratislavský hrad významný pamätník spoločensko-historického vývoja v tejto oblasti.