Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Múzeá a galérie

Predstavenia diel a expozícií formou interaktívnej a zážitkovej prehliadky. Vytvorenie jedinečnej atmosféry, trochu odlišným spôsobom a to pomocou veľkoplošných projekcií, interkatívnych displejov, virtuálnej reality a podobne.

Zriadenie historických a umeleckých expozícií digitálne – riešenia prezentácií výtvarno-architektonických expozičných miestností, s dôrazom na autenticitu, teda ako doplnok ku originálnym autentickým predmetom, exponátom a iným materiálom, všetko s cieľom preniesť návštevníka napr. do dobového prostredia alebo ho zapojiť do deja prírodnej scenérie.

Múzeá a galérie
Grafika a riadenie obsahu na mieru

Grafika a riadenie obsahu na mieru

Obsah je prispôsobený do posledného detailu, zadávateľ má absolútne voľnú ruku.

Dotyková funkcionalita

Dotyková funkcionalita

Interaktivita a selekcia podľa preferencie návštevníka. Pohybovanie sa v informačnom menu, ktorého koncepcia je plne konzultovaná so zadávatelom.  

Mód sprievodca

Mód sprievodca

Prehliadka, ktorá vedie návštevníka výstavou, čím je dosiahnutý ucelený zážitok. 

Referencie riešenia - Múzeá a galérie

Slovenské olympijské a športové múzeum získalo vlastnú stálu expozíciu – SIEŇ PROFESORA VLADIMÍRA ČERNUŠÁKA. Verejnosť v nej môže objaviť poklady slovenského športu, doteraz prezentované len čiastkovo. Po prvý raz v histórii slovenského múzejníctva je sprístupnená stála expozícia zameraná na históriu olympijského hnutia a športu!
TATRY VNÚTRI, zážitková prehliadka v srdci Európy, v centre Vysokých Tatier. V centre Starého Smokovca nájdete jedinečnú prehliadku Vysokých Tatier pod jednou strechou za každého počasia. Zažite prírodné krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tatier originálnym spôsobom.
Slovenské národné múzeum je vrcholná štátna zbierkotvorná, vedeckovýskumná a kultúrno-vzdelávacia inštitúcia v oblasti múzejnej činnosti v Slovenskej republike.
Toto múzeum je súčasťou SNM - Múzea Slovenských národných rád v Myjave. V šiestich miestnostiach sa múzejnej dokumentuje jeho životná dráha, súkromie a záľuby, no najmä jeho vojenská, diplomatická a politická činnosť.