Múzeá a galérie

Predstavenia diel a expozícií formou interaktívnej a zážitkovej prehliadky. Vytvorenie jedinečnej atmosféry, trochu odlišným spôsobom a to pomocou veľkoplošných projekcií, interkatívnych displejov, virtuálnej reality a podobne.

Zriadenie historických a umeleckých expozícií digitálne – riešenia prezentácií výtvarno-architektonických expozičných miestností, s dôrazom na autenticitu, teda ako doplnok ku originálnym autentickým predmetom, exponátom a iným materiálom, všetko s cieľom preniesť návštevníka napr. do dobového prostredia alebo ho zapojiť do deja prírodnej scenérie.

Múzeá a galérie
Grafika a riadenie obsahu na mieru

Grafika a riadenie obsahu na mieru

Obsah je prispôsobený do posledného detailu, zadávateľ má absolútne voľnú ruku.

Dotyková funkcionalita

Dotyková funkcionalita

Interaktivita a selekcia podľa preferencie návštevníka. Pohybovanie sa v informačnom menu, ktorého koncepcia je plne konzultovaná so zadávatelom.  

Mód sprievodca

Mód sprievodca

Prehliadka, ktorá vedie návštevníka výstavou, čím je dosiahnutý ucelený zážitok. 

Referencie riešenia - Múzeá a galérie

TATRY VNÚTRI, zážitková prehliadka v srdci Európy, v centre Vysokých Tatier. V centre Starého Smokovca nájdete jedinečnú prehliadku Vysokých Tatier pod jednou strechou za každého počasia. Zažite prírodné krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tatier originálnym spôsobom. Objavte prírodné živly a výhľady aké ste ešte nevideli! 6 veľkoformátových videoprojekcií 4 dotykové displeje plné informácií Virtuálna realita Vnemové (dotykové a čuchové) exponáty Lezecká stena
Bratislavský hrad je súbor stavieb v historickom areáli, ktorý zaberá vrchol návršia na juhozápadnom ostrohu malokarpatského chrbta na ľavom brehu Dunaja v Bratislave. Hradu dominuje monumentálna stavba bývalého kráľovského paláca tvoriaca neodmysliteľnú panorámu hlavného mesta Slovenska. Svojím zástojom v dejinách Veľkej Moravy, Uhorska, Česko-Slovenska a moderného Slovenska predstavuje Bratislavský hrad významný pamätník spoločensko-historického vývoja v tejto oblasti.